Gönderen Konu: Kuluçka Makinesi FT- 1-A Versiyonu Hakkında!!!  (Okunma sayısı 1754 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kutlay Karahan

• Ziyaretçi
Kuluçka Makinesi FT- 1-A Versiyonu Hakkında!!!
« : Mayıs 03, 2011, 04:00:43 ÖS »
Arkadaşlar mrb.
Oğluma bıldırcın kafesi yapayım dedim (resimellr ini ekleyeceğim), yaptımda
sonra "bu böyle olmaz birde sehpa yapayım yüksek olsun dedim (şimdide onu yapıyorum)
internett e bu siteyle karşılaştım. İyikide karşılaştım.İki gündür siteyi özellikle kuluçka makineler i bölümünü inceliyor um.
Basit bir bıldırcı kafesi ile yola çıktım ama ben durmam.
El yapımı Kuluçka makineler inin maliyeti 150-200 tl yi buluyor anladığım kadarıyla.
Gittigidi yorda aşağıdaki linkte ilanı gördüm ama marka yazmıyor

http://urun.gittigidiyor.com/Kulucka-Makinesi-FT-1-A-Versiyonu_W0QQidZZ38945679

acaba bu makineden kullanan varmı, varsa tecrübelerine dayanarak almamı tavsiye edermi?

Mustafa Bayar

• Ziyaretçi
Ynt: Kuluçka Makinesi FT- 1-A Versiyonu Hakkında!!!
« Yanıtla #1 : Mayıs 03, 2011, 04:24:30 ÖS »
23.04.201 1 Tarihinde "gitarcala r" nicki kullanıcı satın almış ve olumlu puan vermiş. Ama iletişime geçip detaylı bilgiyi ondan alabilirs in.

Profilind eki yorumlara bakarsan görebilirsin.

osman.nuri.surucu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 03, 2011, 05:27:31 ÖS »
Aman üstadım uzak dur. Bahsedile n makine mustafa çınar üretimi olup site içindeki birkaç arkadaşımız da rezillik çekmiştir. Ufak makine istiyorsa n VGSden mix-9 filan alabilirs in.

Kutlay Karahan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2011, 05:41:53 ÖS »
Forumda gezinirke n, internett e aynı makineyi başka yerlerde de görünce adı geçen kişinin olduğunu anladım. Sorun nedir bilmiyoru m ama taksitli olması benim için bir avantajdı. TİX ve MİX ' in küçük üretimlereine de baktım ama yumurtala rı elle çevirmek gerekiyor sanırım. Ben kendi çevirsin ama fazlada büüyük olmasın istiyorum .Sanırım ben yapacağım. Hayırlısı bakalım.

osman.nuri.surucu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 03, 2011, 05:51:40 ÖS »
Üstadım, bu işi hobi olarak yapacaksa n bu tür zahmetler e katlanaca ksın. Ancak kendin yapabiliy orsan elinden bu tür işler geliyorsa, sitemiz bu alanda Türkiye'de(zannımca Dünyadada) en geniş kaynaktır. Bu alanda sorularını cevap verecek 10larca arkadaşımız vardır.

Şimdiden kolay gelsin...

MUSTAFA ALACA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mayıs 03, 2011, 11:42:19 ÖS »
Üstadım, bu işi hobi olarak yapacaksa n bu tür zahmetler e katlanaca ksın.

çok yerinde bir cümle..hayvancılıkla ilgili bir çok konuda geçerli hem de.