Gönderen Konu: OTOMATIK-YEMLEME-MAKINESI  (Okunma sayısı 7420 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sinaninci1

• Ziyaretçi
OTOMATIK-YEMLEME-MAKINESI
« : Kasım 02, 2010, 11:12:59 ÖS »
Bu makineyi daha önce görmemiştim, özellikleri  dedikleri gibiyse güzel fakat fiyatı müthiş ;D
Sizlerle paylaşmak istedim

http://ilan.elookat.com/ilan-OTOMATIK-YEMLEME-MAKINESI-MUSTAFA-CINAR-uasuAAN-2129045.htm
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2010, 10:02:35 ÖÖ Gönderen: sinaninci1 »

mehmet duran

• Ziyaretçi
Ynt: OTOMATIK-YEMLEME-MAKINESI
« Yanıtla #1 : Kasım 03, 2010, 09:21:44 ÖÖ »
bu rakamı sanırım yanlış yazmış öyle bir fiyatmı olur

Celil Sami

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 03, 2010, 09:54:35 ÖÖ »
Otomatik Yemleme Makinasını 500 kilogramlık inek de kullanabi liyorsa benim tavuklarım kullanama z bu zaten cüssesel kurallara aykırı
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2010, 09:58:00 ÖÖ Gönderen: Celil Sami »

Serkan_Kocaman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Kasım 03, 2010, 11:13:58 ÖÖ »
bence bu ilandaki isme bakmak lazım makınanın ne kadar sağlıklı olduğunu anlamak için.  mustafa çınar.:)

Omer_Kilicoglu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Kasım 03, 2010, 11:20:25 ÖÖ »
mustafa çınar ismini bilmeyenl er şunu bilsinler ki bu kanatlı sevdasına yeni başlayan herkesi tuzağına düşürmüş biridir .m c marka kuluçka makinası diye ilanları da vardır sitelerde .
makina mühendisi değildir hiçbir fabrikası dükkanı yoktur . eski üyelerimizden çok dolandırılan olmuştur.fabrikanı ziyaret edebilirm iyiz senin bulunduğun ildeyiz diye aradığınızda telefonu kapatan birisidir eski sayfalard a hakkında oldukça konu vardır. ;D ;D
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2010, 11:24:06 ÖÖ Gönderen: omerkılıcoglu »

Yılmaz Yavuz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Kasım 03, 2010, 11:32:08 ÖÖ »
Mustafa ÇINAR ilanlarında Burdur, Iğdır, Isparta isimlerin i kullanıyor. Bazen de şehir yazmıyor. Ömer kardeşimin dediği gibi bu adamın yaktığı bir çok kişi var. Bir keresinde Denizli Kocabaş Belediyes ine uğramıştım. Ta ordaki memuru bile yakmış.  ;D
Mevla herkesi anılarıyla anılan kişilerden eylesin.

Serkan_Kocaman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Kasım 03, 2010, 12:02:42 ÖS »
Başkanım yakında uşaş'a taşınacakmış haberin olsun:)

Yılmaz Yavuz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Kasım 03, 2010, 12:33:18 ÖS »
Uşak'ta o kadar rahat atını oynatamaz . MKS bile deşifre olunca, referansımızı çektik, sağı solu haberdar ettik bak adamlar Uşak'ı terkettil er.
Elinde olmayan malı pazarlama ya kalkan ya da ilanda belirtile n özellikleri taşımayan malları gönderen bir kaç dolandırıcıyı bi yakacaksın bak bi daha piyasaya bu kadar rahat çıkabiliyorlar mı?

Emrullah_TEMEL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Kasım 03, 2010, 02:00:19 ÖS »
Bir kişi de bu firma ile ilgili evet ürünü aldık sağlam çıktı desin ya  ;D   İlanın altına o kadar ünvan vs. yazmış ... Site olarak  5 kg lık ufak bir tane sipariş etsek mi  ;)

Mevlut_Uysal

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Kasım 03, 2010, 02:13:26 ÖS »
Emrullah bey 5 kg.lık için de olsa para ile riski satın almak olur.Benc e siteden birisine reklam amaçlı versin bakalım.

Serkan_Kocaman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Kasım 03, 2010, 03:16:45 ÖS »
Bir kişi de bu firma ile ilgili evet ürünü aldık sağlam çıktı desin ya  ;D   İlanın altına o kadar ünvan vs. yazmış ... Site olarak  5 kg lık ufak bir tane sipariş etsek mi  ;)

Emrullah  5 kg ufak dediğinin fiyatı ne kadar acaba?

ben sana 10 kg. askılı kovalı yemlik vereyim. fiyatı 25 tl.:)   

serkan_şahin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ocak 17, 2011, 08:22:37 ÖS »
bu tambana lazım

resul_ayekin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Ocak 17, 2011, 09:18:17 ÖS »
mc makinanın ilanlarını hep görürdüm.ben de afyon dönüşü burdur sanayisin e uğrayayım dedim sor sor öle bir ne adam var nede o işle uğraşan bir kişi.

yasin aktas

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ocak 19, 2011, 11:00:06 ÖÖ »
mc makinanın ilanlarını hep görürdüm.ben de afyon dönüşü burdur sanayisin e uğrayayım dedim sor sor öle bir ne adam var nede o işle uğraşan bir kişi.

:) sanal ilanlar, sanal şirket, sanal makina mühendisi:) hepsi sanal sadece dolandırılanlar gerçek :(

Erkut Durmuş

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Ocak 19, 2011, 11:25:28 ÖÖ »
Bu tür insanların olması böyle forumların ne kadar önemli olduğunu ortaya çıkarıyor. Bende bir ara dijital termostat lara kafayı takmıştım ve araştırırken açık artırma sitelerin de bu vatandaşın ilanlarını görmüştüm. Ancak fotoğrafını koyduğu termostatı beğenmemiştim. Bu foruma üye olduktan sonra sağı solu kolaşan ederken bu topiği gördüm ve adamın dolandırıcı olduğunu öğrendim. Böylelikle forumun gücü açığa çıkmış oldu.
Bu forumda herkes birbirine sorarak, referans alarak alışveriş yaparsa bu tür insanlar emellerin e ulaşamaz.

şafak korucu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ocak 19, 2011, 01:35:08 ÖS »
zaten böyle bir makine kullanmak istememiz biraz garip değil mi biz hobiciciz şahsen benim için tavukları bahçeye saldığımda onlara yem atmak kovalamak  her birini sevmek elimden yem yedirmek tavuk beslemeni n en güzel kısmı gübresini bant temizlesi n yemini makine versin benimde bu kümeste emeğim var diye dolaşalım  :-X

Mustafa KISACIK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Mart 23, 2011, 09:24:00 ÖS »
      Bırakın kuluçka ürünü satmayı, eğer ki Mustafa Çınar bedavaya hava veriyorum diye ilan versin, ve hiçbir özelliği yok bildiğin havayı şişeleyip yollayacağım, hatta üstüne para da yollarım diye de yazsın, emin olun o hiçbir özelliği olmayan sıradan havanın bile mutlaka içinde size zarar verecek bir şey vardır. Benim tavsiyem herhangi bir internet sayfasında "Mustafa" ve "Çınar" kelimeler ini bir arada görüyorsanız, direkt olarak o sayfayı kapatın ve bir daha dönmeyin, zira o sayfayı okumaya devam ettiğiniz her saniye dolandırılamaya daha da yaklaşırsınız :)