YAŞAMA DAİR... > Besicilik

HASILMATİK

<< < (2/6) > >>

admin:
Verilecek yeşil hayvanın erimesiyl e, et tutmasından ziyade kemik atmasına faydalı olur."
.........

Metin bu tespitine ilave etmek isterim ki,
Özellikle 3-12 aylık besi yapanlar için bence mükemmel bir araç. Hele benim gibi arazisi yoksa. Ama Elektrik sarfiyatı konusunda iyi hesap yapmak lazım . Ben yarın bu firmayı bir arayacağım. hoş bende bir tane dana var ama olsun :)
selamlar

admin:
günlük eski para ile 400 lira yakıyor. Hiçbir şey...

HASILMATİK Fiyatları Ne Kadar?
HASILMATİK 'lerin fiyatları almak istediğiniz modelin kapasites ine göre değişmektedir.
Denizbank'tan özel Hasılmatik kredisi ve normal kredisiz satış fiyat teklifile ri için lütfen BERKA Tarım 'la iletişime geçiniz.
HASILMATİK sistemler i için BERKA Tarım satış sonrası hangi garantile ri veriyor? Berka Tarım alıcıyla imzalayac ağı satış sözleşmesi dahilinde belirtile n kurulum, çalıştırma, bakım ve servis garantile rini ücretsiz sunacaktır. Daha ayrıntılı bilgi için BERKA Tarım'la iletişime geçebilirsiniz.
HASILMATİK 'lerin elektrik sarfiyatı ne kadar? HASILMATİK sistemler i mevcut TEDAŞ elektrik tüketim tarifesin e göre günlük olarak yaklaşık 40 kuruşluk elektrik tüketirler.
HASILMATİK 'lerin su sarfiyatı ne kadar? HASILMATİK sistemler i günlük yaklaşık olarak 2-3 litre civarı su tüketirler.
HASILMATİK ile sade arpa Hasılı mı yetiştirebilirim? HAYIR. İsterseniz buğday, çavdar, bakla tohumu kullanıp hasıl yetiştirebileceğiniz gibi, bu tahıllardan paçal da yapabilir siniz.
Hasıl için gerekli olan arpa, buğday gibi tohumları nereden temin edebiliri m?HASILMATİK ile yetiştireceğiniz hasıllar için gerekli tahıl tohumlarını BERKA Tarım uygun piyasa fiyatlarından size temin edebilmek tedir. Fakat isterseni z kendiniz de farklı kaynaklar dan temin edebilirs iniz.
Satın almadan önce HASILMATİK sistemini demo programıyla görebilir miyim? Demo programı dahilinde HASILMATİK sistemini n işleyişini ve faydalarını görebilmek mümkündür.Yoğun talep dolayısıyla her demo talebine garanti verememek le birlikte ciddi alıcı adaylarının demo istekleri öncelikle değerlendirilmektedir. Demo programı haricinde çiftlik ziyaretle ride ayarlanab ilmektedi r

......... ....

Ben bu işi kime yaptıracağımı buldum :) bir konuşayım bakalım. belki kulucka.n et ailesine özel daha küçük daha basit daha ucuz bir şey çıkartabilir.
Bakalım kimden söz ediyorum çıkartabilecek misiniz :)

selamlar

Ali_Can:
bunu bursa tarım fuarında görmüştüm ama o zamanda şimdide aklıma takılan bişey var. bunun bahsedile n verim artışlarını yapması için gunde 1 tabaka verilmesi lazım bizimde 50 baş hayvanımız var bu nasıl olacak? ? ?

Metin_Ak:
          Merhaba Arkadaşlar!

Erol bence işin içine banka kredisi gibi bir teklif girdiğine göre biraz tuzlu olsa gerek derim.Yan i en küçük modelinin bile 3000-5000 TL. gibi bir rakam teklifiyl e karşımıza çıkması doğaldır gibime geliyor.S adece elektrik giderini kaale alışımdaki maksatım,köyümüzdeki evlerde kullandığımız su dahil,tüm ihtiyaçlar için kullanılanları ücretsizdir.Bu nedenledi rki köyde çoğu evde su saatide yoktur zaten.
          Hele birde alıcıyla imzalanac ak sözleşmeyle kuruluşu,çalıştırma,bakımı ve servis garantisi ninde işin içine ücretsiz olarak girişide fiatının yüksek olabileceği imajını bende uyandırmıyor değil yani.
          Demo proğramlarınada fazla açık olmayışlarıda (yoğun talep bahanesiy le) bana öyle geliyorki belki makinanın ciddi alıcısı olmadıklarına inandıkları müşteri adaylarının kopye çekerek benzer bir makinanın (kuluçka makinalarındaki gibi) kendileri nce yapılabileceği zannımıdır diye düşünmedende edemedim.
          En güzeli yarın yetkili firmayla görüşüp,kafamızdaki istifamla rı netleştirmek olacak derim.

Ali Can herhalde hatırladığım kadarıyla üretim kapasites i fazla olan makinalar-
danda bahsedili yor videoda.T abiiki ona göre sarfiyat ve makina fiatıda değişecektir.

Levent Baysak:
bende soyle bır baktımda sadece tohum  konuyor ve baska bırsey konmuyor tohumda suyu gorunce 1 kılosu 7 kılo oluyor bunun hayvana bır getırısı olurmu bır kılo tohumu hayvana yedırsem saten su ıcıyor daha haydalı olmazmı ha ıcınde toprak yada gupre konsa ola bılır ama bence bu sekılde sısırılmıs tohum makınesı gıbı bırsey

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Go to full version