Gönderen Konu: VGS Veyisoğulları KULUÇKA MAKİNASI HK.  (Okunma sayısı 18626 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KKARTAL

• Ziyaretçi
VGS Veyisoğulları KULUÇKA MAKİNASI HK.
« : Şubat 23, 2009, 02:45:08 ÖS »
ARKADAŞLAR MERHABA  

BİR ARKADAŞIMIN REFERANSI İLE İSTANBULDA İMALATI OLAN BİR FİRMA İLE GÖRÜŞTÜM. İSTEKLERİMİZİ VE ALACAĞIMIZ ADETİ (15) OLARAK SÖYLEDİM. FİRMA YETKİLİSİ BENİ ARAYACAK. BEN KENDİSİNİ SİTEYE ÜYE OLMASINI İSTEYECEĞİM. VE MAKİNA İSTEYEN ARKADAŞLARLA GÖRÜŞMESİNİ SAĞLAYACAĞIM. İNŞALLAH İSTEDİĞİNİZGİBİ BİR SONUÇ ALIRSINIZ .  

SELAMLAR
SERKAN KOCAMAN
« Son Düzenleme: Haziran 28, 2009, 06:26:57 ÖS Gönderen: admin »

KKARTAL

• Ziyaretçi
Ynt: KULUÇKA MAKİNASI HK.
« Yanıtla #1 : Şubat 23, 2009, 06:11:12 ÖS »
ARKADAŞLAR FİRMA İLE GÖRÜŞTÜM. SİTEYE DAVET ETTİM KENDİSİ ÜYE OLACAK. VE FİYAT VERECEK. BÜYÜK BİR FİRMA YURTDIŞINA İHRACAT YAPAN BİR FİRMA. SEKTÖRDE DE ESKİ OLDUKLARI NI SÖYLEDİLER.
BU ARADA EROL BEY İSMİNİZİ VERDİM HABERİNİZ OLSUN.

SELAMLAR.

SERKAN KOCAMAN

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 23, 2009, 07:35:29 ÖS »
Merhabala r tekrar.

Tekrar siteye üye olmamda referans olan serkan bey tekrar teşekkür ederim.

Öncelikle almak istediğiniz makinaların ortak özelliklerini beraber burada yazalım.

Eger izin verirseni z Serkan bey e örnek olarak gönderdiğim makinanın özellikleri ve resimleri ni buraya ekliyorum

Ekte Com 600 dediğimiz 600 Tavuk yumurtası alan . Bunun 480 adedi gelişim +120 adedi çıkım kısmından oluşmaktadır.
Bu makina 1440 adet bıldırcın gelişim kısmı ve 480 adet çıkım kısmı alır.toplamda kapasites i 1920 dir.

1.Makinal arın özellikleri
2.PID kontrollü ısı kontrol
3.otomati k nem kontrol
4.otomati k çevirme
5.Yüksek izalasyon lu poliüratan ısı yalıtımlı
6.Paslanm az tüp rezistans
7.ani ısı artışlarına karşın sulu ve havalı soğutma sistemi
8.kolay hareketi sağlayan tekerlekl er.
9.İç mekanizma lar 304 kalite paslanmaz çelik
10.PP malzemede n çıkım sepetleri .
11.Dışarıdan gözetleme camı
12.Fanlar
13.Arka kapı olması vasıtası ile tüm ekipmanla r burada toparlanmıştır.Herhangi arıza veya makinenin bakımı esnasında içindeki yumurtala r soğumaz.
14.Nemlen dirme disk vasıtası ile olur.iste nilen nem ayarlanır.
15.Makini n dış yüzeyi PVC laminasyo nlu galvanizl i sac tır.
16.220 volt ile çalışır.
17. İç ile dış kabin arasında poliüretan enjekte edildiğinden ısı yalıtımı mükemmeldir.
( Kesinlikl e starapor yoktur )Makine içinde poliüretan saca yapışarak izalasyon bölgesine buhar giremeyec eginden mantar ve bakteri oluşmaz.

Tüm ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl ve 10 yıl yedek parça garantili dir.

Erol DAL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Şubat 23, 2009, 09:44:22 ÖS »
Merhaba Barış Bey;

Sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz.

Makinalarınız ile ile ilgili bir kaç sorumuz olacak.

Com 600 den daha küçük aynı özelliklere sahip makinanız var mı? Veya üretme imkanınız var mı?

Tahmini olarak 15-20 arası toplu olarak site üyelerimiz ile birlikte almayı düşünüyoruz.
Com600 birçoğumuz için büyük gibi duruyor. Bizler 90-240 arası kapasite arası olmasından yanayız.
Fiyat ve vadeleri hakkında acaba konuşmak erken mi?
Mesajınzı bir çok arkadaşımızın merakla beklediğinden emin olabilirs iniz.
Tekrar teşekür ederiz.

Hoşgeldiniz.
Selamlar
kulucka.n et

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Şubat 23, 2009, 10:41:27 ÖS »
Erol bey merhaba,

Kuluçka makinaların tamamı kendi bünyemizde yapıldığı için siz isteyin biz yapalım.

Toplu alım herzaman son kullanıcı için avantajdır.

Normalde standart tavuk yumurtası terekleri miz 120 ve 150 liktir.

15-20 arasında düşündüğünüzden özellik ve fiyat olarak foruma özel makina çıkarabiliriz.

Ben size full otomatik (ısı+nem+çevirme) olarak 240 tavuk yumurtası gelişim + 60 çıkım olacak şekilde
ve isterseni z arzu eden arkadaşlar için bıldırcın ,keklik, sülün terekleri ile beraber .

Bu makineye su bağlantısı yapıp ve fişi prize takarak çalışabilirsiniz.

Özellikleri olarak yukarıda yazdıklarımın aynısı olacak.Bu nlardan istemedik lerinizi çıkarabilirsiniz.
bana 1 gün müsade edin özel fiyat çıkaracağım.

KAPADOKYALI

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Şubat 24, 2009, 12:42:44 ÖS »
MRB LAR BU 15 ADET İÇİN VERECEĞİNİZ MAKİNADA TAVUK YUMURTASI ADETİNİ BELİRTMİŞİNİZ MESELA BU MAKİNAYA BILDIRCIN YUMURTASI KOYMAK İSTEDİĞİMDE MEVCUT KASAYI DEĞİŞTİRMEM GEREKİYO ZANNEDERS EM, BU BİZİM İÇİN Bİ ZORLUK OLMAZMI. BEN ÇİMUKA FİRMASININ İNTERNET SİTESİNİ İNCELEDİM 175 TAVUK YUMURTALI MAKİNA VAR VE ORDA HER YUMURTAYA GÖRE YUMURTA TAVALARIN I AYARLAMA İMKANINIZIN OLDUĞUNU GÖSTERİYO SİZİNDE BU ŞEKİLDE YAPMA İMKANINIZ VARMI? BU MAKİNA UZUN SÜRE KULLANILA CAĞI İÇİN MAKİNANIN KULLANBIM ININ KOLAY OLMASI GEREKİYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. BU KONUDA EMİNİM SERKAN KOCAMAN KARDEŞİMDE BENLE AYNI DÜŞÜNCEYİ PAYLAŞACAKTIR. BİZİM ÜRETİCİ FİRMALARDAN İSTEĞİMİZ KULLANIMI KOLAY ÇIKIM ORANI YÜKSEK VE ÜRÜN SATIŞINDAN SONRA VERİLEN HİZMET OLMALI. BU DÜŞÜNCELERİN BİZ KULLANICI LARA DAHA İYİ ÜRÜN VE HİZMET KALİTESİ GETİRECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. SAYGILARI MLA

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Şubat 25, 2009, 07:02:10 ÖS »
Merhaba arkadaşlar

Daha önce de belirttiğim gibi centilmen rekabet fiyat + kalite ile belli olur.

Foruma özel olarak aşagıda özellikleri belirtile n Mix-9 makinamız 3 yıldır normal satış fiyatımız KDV dahil 350 YTL idi. Fakat son bir kaç gün dür yapılan haksız rekabetin boyutu üzerine , rekabet öyle olmaz böyle olur diyerek KDV dahil 250 TL ye maaliyet fiyatına isteyen tüm arkadaşlara vermeyi karar verdim.

Daha önce bizden alan arkadaşlara fiyatların dogruluğunu sorarak ögrenebilirsiniz.

Merak etmeyin herkese yetecek kadar var.

Yarın Garanti bankasına gideceğim mail order sistemini açtırmaya çalışacağım.Olursa Kredi kartı ile de alma şansınız olacak.Eg er komisyon almazlars a Taksit kısmınıda açtıracağım.

Bu fiyatlar sadece Forum üyelerine özeldir.O yüzden foruma üyeler yararlana bilcekler dir.Ve aktif mesaj sayısı en az 10 olmasına bakacağım.

Yani tabiri caizse üfürükçüleri es gececeğim.

Şimdi makinenin özelliklerine gelirsek;
Fatura tarihinde n itibaren 2 yıl garantili dir.
Teslim süresi: ödeme yapıldıktan sonra aynı gün içerisinde kargo ile gönderilir.Sürat kargo ile anlaşmamız vardır 12 TL ye ulaştırılır. (not sürat kargo ile bir kez daha konuşacağım belki daha indirim yaptırabilirim.)

1.220 Volt 50-60 Hz 110 Watt
2.Lcd ekran üzerinden sıcaklık ayarını ve set lenen değeri dokunmati k tuşlar
vasıtasıyla ayarlarsınız.Sıcaklık hassasiye ti 0,05 dir. Bunu hiçbir kuluçka makine imalatçıda bulamazsınız.
Yani 37,75 - 37,74-37,73-..... gibi istediğiniz sıcaklığa ayarlayab ilirsiniz .

3. Makinemiz in yumurta döndürme kısmı manueldir . Yumurtala r sabah ve akşam
günde iki kere avuç içi ile karıştırma usulu ile döndürülür .
4.Makinen in alt kısmında su haznesi mevcuttur ve yaklaşık 3 lt su alır .Bu
suyu bitmesi ni beklemede n 4 günde bir  su ilave edilir.

5.Makinem izin yumurta kapasites i
( Yumurta büyüklüğüne göre min ve max. kapasitel erdir.)
a.Tavuk 55-70 adet
b. Bıldırcın 160-180 Ad.
c.Sülün 110 - 125 Ad.
d. Keklik 120-130
e. Özdek -Kaz 29-55 Ad.
f. Hindi 50 -55 Adet

bu adetlerde çıkım yapabilir siniz.Yan i hobiciler için biçilmiştir.

Makine ile birlikte faturası ( Garanti kapsamı fatura tarihinde n itibaren 2 yıldır)
Makine kullanım klavuzu
Kuluçkacılıkta uygulanma sı gereken yöntemleri anlatan yazılı döküman
Kuluçka tekniği ve hastalıkları anlatan 5 filim içeren cd.

Tüm foruma hayırlı olsun .bu ilan belirli bir süre geçerliliği vardır.

Saygılarımla.

Barış Özyurt
VGS Veyisogul ları Kuluçka Mak. Ltd. Şti.
Tel: 0212 728 33 23 Pbx
Fax: 0212 728 33 26

bana ulaşmak isteyenle r için mail adresim

baris@vgsdevekusu.com

yylmz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Şubat 25, 2009, 09:01:17 ÖS »
Valla helal olsun.İndirim dediğin böyle olur.

mcsoft

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Şubat 25, 2009, 10:55:12 ÖS »
merhabala r.
benim merak etitğim neden çıkım sepeti yumurta kapasites inin kat kat altında.
ben şehirde yaşadığım için geri kalan civcivler i dışarıda bırakamam. apartmand ada barındıramam. ancak hoby bahçem var hergün giderim. ama civciv olduğu için aklım hep orda kalır. tavuklara günde 2kere ziyarete gitsem yeter=)
birde bu 600lüğün fiyatı nedir öğrenebilir miyim?

muhsin5791

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Şubat 26, 2009, 10:13:27 ÖÖ »
Barış Bey merhaba ,

Teklifini ze teşekkür ederiz. Konu cihaz sitenizde ki yuvarlak olan cihaz mı ? Hani tanıtım filmi de var. Eğer o ise benim şahsi fikrim
beslediğimiz kanatlıların yumurtala rı ince kabuklu olduğundan avuç içi ile çevirme işi bence biraz sakıncalı olacaktır. Bu işin uzmanı değilim ama büyüklerimin bana tavsiyele ri arasında yumurtanın sivri kısımlarının aşağı gelecek şekilde yerleştirilmesi gerekiyor du. Soruyorum çünkü
gerçekten bu konuda çok bilgi açıyım. Merakımı mazur görün lütfen.

Sitemize gösterdiğiniz ilgi ve yardımlara kendim ve arkadaşlarım adına sonsuz teşekkür ederim.

KKARTAL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Şubat 26, 2009, 10:40:50 ÖÖ »
arkadaşlar merhaba bugün internett e gezerken intokonun ilanlarına bakıyordum ve kayseride n bir arkadaş vgs'nin bu modelini satıyor. bence fiyat sıfır fiyatı çok makul. isteyen arkadaşlar kullanıcısından bilgi alsalar daha iyi olur.

http://intoko.kijiji.com.tr/c-Hayvanlar-Alemi-Kuecuekba-Kuemes-Hayvanlar-Amatoer-kulucka-makinas-W0QQAdIdZ109497068

isteyen arkadaşlar baksın.

selamlar

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Şubat 26, 2009, 11:16:26 ÖÖ »
İkinci eli görmek mutlu etti beni. Genel de ben de aratırım fakat bulamamıştım.

Muhsin bey yumurtala r otomatik makineler de küt tarafı yukarı sivri tarafı aşağıya gelir.hav a kesesinin yukarıda olması dogrudur. Ama yumurtala rın yan durmasındada sakınca yoktur.Si vri tarafı yukarı gelmesin yeter.

Açıklama : Eger sivri tarafı yukarı gelirse havakeses i yogunluğu daha az olduğundan sivri tarafa kaymaya başlar civciv de içeride ters dönmeye çalışır. Gelişim sürecinde civciv bu dönmeyi bitiremez .Buna malpozisy on  denir.Son uç olarak gaga kısmı hava kesesine ulaşamayacağı için civciv içeride boulur.

Yani ister küt tarafı yukarı isterse yumurtala r yatay dursun çıkımda bir sıkıntı olmaz.

Mix-9 larda çevirmeyi avuç içi ile hafif hareket ettirmeyi öneriyoruz.Burada çevirmede amaç civciv gelişim esnasında kabuk zarına yapışması engelleme ktir.

muhsin5791

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Şubat 26, 2009, 11:37:57 ÖÖ »
Açıklama için teşekkür ederim. yine hızlı bir şekilde ilginizi gösterdiniz.

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Şubat 26, 2009, 11:40:58 ÖÖ »
Mix-9 un remini eklemeyi unutmuşum. Bu dönemki makine rengi siyahtır.

Selamlar.

Barış Özyurt

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Şubat 26, 2009, 12:08:13 ÖS »
Bu makinenin elektrik tüketimi 1 ayda 3-4 TL arasındadır.

enku43

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Şubat 26, 2009, 01:17:02 ÖS »
Evet ekonomık makıne aslında

Yılmazbaşkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Şubat 26, 2009, 01:28:46 ÖS »
220 Volt 50-60 Hz 110 Watt
burada sanırım makinenin sıcaklığını sağlayan ısıtıcıdan bahsetmişsiniz. Bu bir ampul lambaya ait bilgi midir? Yoksa rezitans mıdır?
Ampul lamba ise veya tel rezitans ise üst kapağa takılıdır diye düşünüyorum. Bu konuda bilgi verirmisi niz Ayrıca sıcak havanın tüm yumurtala ra ulaşması için fan sistemi olup olmadığnı da öğrenmek istiyordu m.

ispirteli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Şubat 26, 2009, 01:57:14 ÖS »
Merhaba herşey çok güzelde birde otamatik çevirme olmuş olsaydı hani derler ye tadına doyulmuyo r diye işte öyle olacaktı

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Şubat 26, 2009, 02:03:10 ÖS »
220 volt 50-60 Hz tüm avrpa ülkelerinde elektrik standardıdır.

110 Watt luk ampul değildir.

110 Watt Paslanmaz Tup resiztans tır.

Evet havalandırma için fan bulunmakt adır.

Tüm elektrik - elektroni k ekipmanla r üst kapakta toplanmıştır.

yaralıavcı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Şubat 26, 2009, 02:41:13 ÖS »
merhaba mix-9 benim gibi hobi olarak yapacak arkadaşlar için güzel fiyat ve kapasites ide fiyat ve yardımlarınız için teşekkürler bu arada arkadaş tanıtım filmi demiş ben baktım bulamadım varsa link verebilir misiniz teşekkürler

enku43

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Şubat 26, 2009, 02:54:31 ÖS »
yaralıavcı arkadas lınk bu ıyı seyırler
http://www.vgsdevekusu.com/FUAR.HTML

Yılmazbaşkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Şubat 26, 2009, 03:03:42 ÖS »
tanıtım videosunu da izledim. Makine çok hoşuma gitti. Allah bol kazanç ve bol müşteri versin.

yaralıavcı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Şubat 26, 2009, 03:09:07 ÖS »
enku43 kardeş çok teşekkürler

enku43

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Şubat 26, 2009, 03:16:18 ÖS »
rıca ederım kardeşim iyi çalışmalar

yaralıavcı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Şubat 26, 2009, 06:29:08 ÖS »
tekrar merhaba Barış abi yumurta kontrol lambası varmı sizde alacak arkadaşlara nasıl bişey yapabilir siniz. teşekkürler

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : Şubat 26, 2009, 06:37:43 ÖS »
Yumurta kontrol lambası aslında bir el feneridir .Bu işi kolayla halleder.

İlla  alacam diyorsanız Şarjlı dır ve 20 TLdir.

okutkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Şubat 26, 2009, 09:17:39 ÖS »
Bu kuluçkanın fiyatı ne kadar ?

yylmz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Şubat 26, 2009, 09:54:12 ÖS »
Otomatik çevirmeli olsa daha makbule geçerdi.Aslında fiyat biraz daha yukarı çekilip otomatik çevirmeli bir makina olursa ilginin daha çok olacağını düşünmekteyim.

Erol DAL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Şubat 26, 2009, 11:09:00 ÖS »
Merhaba Arkadaşlar;

kulucka.n et için test amaçlı demo mix9 sanıyorum 27/02/09 da ulaşacak. Özellikle çalışan hobbycile r için 12 saatte bir çevirerek bütün değerleri kontrol ederek burada paylaşmaya çalışacağız.
Özelikle kullanım klavuzund a nasıl tarif edildi ise o şekilde talimatla ra uyarak çıkımı kontrol edeceğiz.

Yumurta olarak kendi kümesimdeki tavuk yumurtala rını kullanacağım. Şu anda elimde 4 günlük 40 yumurta var ve hepsi damızlık şartlarında muhafaza edilmekte dir.

Eğer 12 saatte bir kullanım klavuzuna riayet ederek çıkımda performan sa sağlanırsa otomatik çevirme o kadar da önemli değil bence.

Ancak; özellikle Sevgili Vera'nın çok güzel tespiti ile söz ettiği gibi bu makinada 18.günden sonra son üç günde yeni yumurta yüklenememesi bir handikap. Yani eğer sizin günlük 10 adet damızlık yumurtanız var ise ve sezonda devamlı olarak çıkım yapmak istiyorsa nız; daha üst ki bence en az 120 ile 350 lik bir makineyi seçmeniz gerekir.

Zaten bu tür makineler de de otomatik çevirme bir standart. MKS nin çıkartacağı makine olsun Çimuka olsun veya VGS nin özelikle kulucka.n et üyeleri istekleri doğrultusunda şekillendireceği makine veya VGScum600 modeli olsun hepsinde bunlar standart.
Sonuç olararak makine seçimi ve makine özellikleri hedeflene n çıkım miktarı ile doğru orantılıdır diyebilir iz.
mix9 konusunda benim şu andaki tek eleştirim, mix9 un 250 tl fiyatının daha aşağı olması gerektiğidir. Ki bu tür hobby makineler i tüm dünyada bir prestij makinesi olarak reklam amaçlı karlar minimize edilerek malzeme maliyetle ri hedeflene rek satışa sunulmakt adır. Zira hobby den ticari guruba geçen alıcı potansiye li evcil dünyasında %35 lerdedir.

Bu dileği VGS yetkilili erinin biz hobbycile r için özelikle sezonda çok iyi değerlendirmesi gerektiğine inanıyorum.
Şunu da kabul etmek gerekir ki VGS yetkilile ri sırf hobbycile r için bir bilgi destek hattı kuracakla rını beyan ederlerse ve arıza anında birebir değişimi garanti ederlerse ; 250 TL rakamı gerçekten de çok iyi bir rakam olarak görünüyor bence.
Saygılarmla

foodeng08

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Şubat 27, 2009, 12:21:35 ÖÖ »
sonucu sabırsızlıkla bekleyeceğim.

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Şubat 27, 2009, 12:43:36 ÖÖ »
Erol bey merhaba ,

Mix-9 ları 350 tl den 250 tl indirmemi n nedenini her kes biliyor. fiyatı maliyetin e vermeye karar verdim .daha ne yapılabilir sizce :) .Mesela bedava ?? :)

Destek hattı olarak forumu kullanabi liriz.Son uçta şu an saat 24:19 yazıyorum . veya firmamıza arayarak istediği telefon desteğini normal mesai saatlerin de alabilirl er.

makineler imiz 2 yıl imalat hatalarına karşı 10 yıl yedekparça garantisi ndedir.El ektronik malzemele rin Arıza durumunda normal olrak 30 günlük süresi vardır.ki en fazla bu süre bizde 2-3 gündür.makine komple parçalanması gerekirki bu durumda kargo hatasından kaynaklanır .kargodan tahsil edilerek komple değişir.

bizim makineler Extra Dopel karton ambalajda gönderilir. Yani karton amlajların en kalın olanı.Şu ana kadar bi sorun olmadı.

Erol bey 200 GB lık harddiski  garantili diye gönderdim. 4 ay oldu hala cevap alamadım.Aldığım firma kapandı. o bir firmadan , o da gold dan almış sanırım. Yani bizim HDD den haber çıkmadı.Şu an evde harici hdd yi kullınıyorum.

Ama siz direk üreticiden alıyorsunuz.muhatabınız her zaman belli.Dem ek istediğim anlaşılmıştır umarım.

Erol DAL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Şubat 27, 2009, 02:46:52 ÖS »
Merhaba Barış Bey;

Destek hattı için forumu kullanalım demişsiniz. Seve seve kabul edebiliri z. Hem VGs hem de diğer üretici arkadaşlar kendi makineler ile ilgili destek hattını buradan kurabilir ler. Çok güzle bir fikir. teşekkür ederim.

Maliyet konuusnda gelince; tabikii üretici ve satıcı olarak talep edeceğiniz rakamı siz belirleye ceksinizd ir. Bizler de hem kaliteli olsun hem ucuz olsun hem iyi olsun diyerek talebimiz i oluşturacağız. Sonrası zaten serbest ticaret koşullarında gelişecktir.

kulucka.n et ailesi olarak sizleri aramızda görmek bile aslında bir kazanç. 1.Oda toplantımıza katılan bütün arkadaşların aynı düşüncede olduğunu sanıyorum.

sonuçta bir üretic olsanızda artık sizde kulucka.n et ailesinin bir üyesisiniz. Fabrikaya bir kmes kurmak sizin içinde şart oldu; benden söylemesi:)

Selamlar

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Şubat 27, 2009, 03:29:09 ÖS »
Olmadığını kim söyledi :)

8 Kovan Arı
4 Köpek (aralarında kafaları çatlak olanları var )
Bizim Çatlak Çaki ( En arkada deli köpek geçen gün zincirini Kırmış 3-4 Tavuk Telef etti )
Bıldırcınlara gelincik dadandı Kafalarını alıp gidiyor.
Geçeleri Kırma sibir ya (İsmi Zilli ) kurdunu Açıkta bırakıyorum oda Gelincik ve fare avlıyor. :)
Şu an galiba bir kaç tavuk -birkaç Sülün ve keklik kaldı.

Bizde burda arada bir  yavru çıkararak hepsi rızkını bi şekilde çıkartıyoruz :)

okutkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Şubat 27, 2009, 09:18:57 ÖS »
Bu makineni fiyatı ne kadar??

Erol DAL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Şubat 27, 2009, 10:25:47 ÖS »
Sevgili Barış gerçekten çok sevindim. Kümesi yapın yumurtala r benden söz.

Selamlar

okutkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Şubat 28, 2009, 09:52:10 ÖS »
Hala cevap yazan yok :(   ARkadaşlar bu küçük makinenin ücreti ne kadar????
« Son Düzenleme: Şubat 28, 2009, 10:38:10 ÖS Gönderen: Erol_DAL »

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Şubat 28, 2009, 10:26:09 ÖS »
Merhaba arkadaşlar

Mix9 makinenin Fiyatı normalde KDV dahil 350 TL idi. Fakat foruma özel fiyat KDV dahil 250 TLdir.

Bu fiyat foruma özeldir. Ve sadece forum üyeleri yararlana bilecekti r.
Ama tek şartımız var 10-15  mesaj foruma göndermenizdir.
Ama "teşekkür ederim , merhaba" gibi  tabiki değil.Karşılıksız paylaşım yapın bilgileri nizi.Foru m coşsun.

Selamlar.

Bu dönemki Mix9 un rengi siyahtır.özellikleri için 1. sayfaya bakabilir siniz

[eklenti yönetici tarafından silindi]
« Son Düzenleme: Şubat 28, 2009, 10:33:34 ÖS Gönderen: veyisogullaı kulucka »

foodeng08

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Şubat 28, 2009, 11:15:03 ÖS »
Barış Bey
bu makine için dışarıdan kollu bir çevirme sistemi uygulanab ilir mi? bıldırcın yumurtala rının hassas olması beni biraz düşündürdü açıkçası.ama daha bu işe sıfırdan başlamayı düşünen biri olarak hoşgörünüze sığınıyorum.
iyi çalışmalar.

okutkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : Şubat 28, 2009, 11:44:48 ÖS »
Bu makineler in fiyatları neden hep yukarlard a? Küçücük makine gördüm(3 yumurtalı-oto çevirmeli) 250tl.
Oto çevirme olmadığı halde 350tl bana pahalı geldi.

yaralıavcı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Mart 01, 2009, 01:03:38 ÖS »
Bu makineler in fiyatları neden hep yukarlard a? Küçücük makine gördüm(3 yumurtalı-oto çevirmeli) 250tl.
Oto çevirme olmadığı halde 350tl bana pahalı geldi.
Foruma özel sağolsun barış bey 350 tl den 250 tl ye indirdi bence çok uygun 160-180 bıldırcın yumurta kapasites i var otomatik çevirmeye gelince makine zaten 3 kg kompakt bir makine alıp içeri gotürebilirsin elektirik te büyük bir sorun oldumu bir eşe dosta gotürebilirsin. otomatik çevirme yapan makineler ide var onlara bakabilir siniz. ama bu işe yeni başlayacak arkadaşlar için biçilmiş kaftan diyebilir im.   3 yumurtalık 250 tl bence görünce çok şaşırmıştım. 20 yumurta lığı 600 bencede çok pahalı

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : Mart 01, 2009, 01:58:10 ÖS »
Merhaba,

Elektrik kesilmele rine karşı bilgisaya r ups(kesintisi z güç kaynağı) leri ni kullanabi lirsiniz. Makineyi rahatlıkla çalıştırır.

okutkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : Mart 01, 2009, 07:20:27 ÖS »
Bu kuluçka makinesin de nem ölçer var mı? eya el yapımı bir kuluçka makinesin de nem ölçer olması gerekli mi?

El yapımı kuluçka makinesi olan kişiler; nem ölçme makineniz in markası ney?

İyi günler :)

ratamor

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : Mart 23, 2009, 01:07:20 ÖÖ »
fiyat önemli fiyat

emirege79

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : Mart 23, 2009, 05:39:23 ÖS »
Arkadaşlar herkese selamlar, ben vgs kuluçka makinasını kullanıyorum ve alalı çok zaman oldu yaklaşık 4 senedir bende var bu makina ve verimliliği fena sayılmaz. (Değerlendirme yaparsak Orta ve İyi arasında)  Yanlış hatırlamıyorsam yerleri silivride ydi çünkü banka yollu ile eft yapmıştım. Yanlız firma yetkilisi barış bey,  fiyatı 250 tl olarak belirlemiş siz sevgili arkadaşlarıma indirimli olarak ama ben o zaman bile 270 veya 220tl ödemiştim yalan olmasın. (burdada kimsenin hakkını yemeyelim tam hatırlamıyorum). Fiyatın neden bu kadar zaman içinde düşmediğini merak ettim doğrusu çünkü o zamanlar fazla pahalı olduğu için kimse almıyodu ve şimdi piyasada çeşitli alternati flerde var??? Eğer yanılıyorsam biri beni düzeltsin??
Herkese saygılarımla...

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : Mart 23, 2009, 06:25:04 ÖS »
Merhaba ,

Makinemiz in KDV dahil fiyatı 350 TL dir. Fakat forum a özel olarak arkadaşlarımız faydalabi lmesi açısından KDV dahil 250 TL maliyetin e veriyorum .Ürünümüz Fatura tarihinde n itibaren 2 sene garantili dir.

Son 3 Senedir fiyatlarımız sabit.
Malumunuz işçilik +Malzeme + USD kuru rahat durmuyor . :) habire artıyor.

İsteyen arkadaşlarımız kısa süreliğine olan bu fiyattan yararlanm alarını tavsiye ederim.

Selamlar.
Barış

sinan_ucak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : Mart 23, 2009, 07:42:14 ÖS »
erol abinin raporunu merakla bekliyoru m.bende ona göre bir karar verecem.

NEVZAT KANTAR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : Mart 23, 2009, 08:57:53 ÖS »
  merhabala r

Bende sevgili barış kardeşimizden MIX9 aldım mevcut elimde bulunan el yapımı makinemde n malesef  çıkıma yakın  çok fire vermektey tim, taki MIX9 a kadar ,makinenin çıkım performan sı çok iyi yumurta içinde civciv var ise kesinlikl e çıkmaktadır. Şu an 10 günlük içinde yumurta var civcivler iyi görünüyor, çıktıkları zaman resimleri  paylaşacagım,

Makinenin elektirik ile ilgili avantajı olduğu gibi ,yumurtaları hergün elle cevirme dez avantajıda mevcuttur .

Önemli not: Kesinlikl e reklam amaçlı degildir. hepsi yaşanmıştır.

Selemlar, 

memoxi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #47 : Nisan 14, 2009, 12:13:09 ÖS »
bende aranıza katıldım ve biraz önce bir vgs mix9 siparişi verdim. inşallah hayırlı çıkımlar elde ederiz. Yumurta konusunda acil yardımlarınızı bekliyoru m. her türdean makinaya koymak istiyorum . yumurta göndermek isteyen fiyatıyla beraber bana mesaj atarsa sevinirim . isteyenle rede bende köy tavuğu yumurtası var bilginize

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : Nisan 14, 2009, 05:51:23 ÖS »
Mehmet bey bugün gönderdik (sürat kargo ile ) yarın elinizde olur.
Nevzat beyin 2. mix-9 da gönderildi.yarın ikiside ellerinde olur

Hayırlı olsun bereketli çıkımlar.

ismailseven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : Nisan 14, 2009, 05:56:29 ÖS »
Barış bey slm.Ben ismail tanıdınızmı?

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : Nisan 14, 2009, 09:54:52 ÖS »
Tamam ismail bey hatırladım:)

avlak.com da tanışmıştık değilmi .Uzun zaman oldu görüşmeyeli.nasılsınız. Fotograf işletmesi devam ediyormu.( Tabi yanlış hatırlamıyorsam :) )

Omer_Kilicoglu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : Nisan 14, 2009, 10:13:28 ÖS »
Benim elimde profesyon el bir makina olduğu halde bu hafta elime gelecek kıymetli yumurtala rı güvenmediğim için kendi makinama koymayacağım barışbey sağolsun yardımcı oldu makinalarının çıkım oranını iyi bildiğim için onun makinasına koyacağım yumurtala rı. hayvanlar kıymetli olunca nakadar az fire verirsem okadar iyi çünkü . Kendisine burdan tekrar teşekkür ederim yardım etmekten mutlu olacağını söylediği için.

ismailseven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : Nisan 15, 2009, 09:03:03 ÖÖ »
Tamam ismail bey hatırladım:)

avlak.com da tanışmıştık değilmi .Uzun zaman oldu görüşmeyeli.nasılsınız. Fotograf işletmesi devam ediyormu.( Tabi yanlış hatırlamıyorsam :) )

Valla bravo Barış BEY unutmamışınız.Ben aynen fotografçılığa devam ediyorum. Hobi olarakta va,kuluçka gibi işlerle uğraşıyorum işte :D

ömer_cakal

• Ziyaretçi
Ynt: VGS Veyisoğulları KULUÇKA MAKİNASI HK.
« Yanıtla #53 : Eylül 12, 2009, 12:56:30 ÖS »
merhaba mix9 un şeffaf kapaklı olan versiyonu ne durumda

Yavuz Turhan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : Eylül 12, 2009, 01:22:03 ÖS »
Henüz çıkmadı.Önümüzde sezona kısmet olursa çıkacak.

ömer_cakal

• Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : Eylül 12, 2009, 01:30:04 ÖS »
ben bir tane elde edinmek istiyordu m ama şeffafı çıkınca gıpta etmiyeyim  ;D

Muhsin_Yildirim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #56 : Eylül 14, 2009, 12:11:34 ÖÖ »
Barış Bey ,

MİX9 daki 250 TL lik kampanya fiyatı eylül ayına kadar geçerliydi , üyelerimizin bilgilenm esi için fiyatın değişip değişmediği konusunda bilgilend irme yapabilir misiniz lütfen.

Saygılarımla

Çevrimdışı admin

• Yönetici
  • MASTER
  • Toplam İleti: 1320
  • Performans +0/-3
« Yanıtla #57 : Eylül 14, 2009, 02:25:27 ÖÖ »
Gerçekten de bu fiyat konusu önemli.

Öncelikel Mix9 un üretimi devam edecek mi yoksa Tix9 Mix9 un yerini mi alacak onu da öğrenmek gerek sanıırm. Bu konuda Firma yetkilisi ve aynı zamanda üyemiz olan Barış bey bizleri bilgilend irirse seviniriz .

Ve bir önerim daha var ki; Mix9'un üst kapağını başka bir alt hazneye yerlleştirerk hobby için ev içersinde bakılabilecek büyütme aparatı konusunda bütün üyelerimzin düşünmesi iyi olur bence. Böylece çıkım performan sından daha önemli olan Yaşam performan sı konusunda seneye daha hazırlıklı gireriz.

Selamlar
Array

veyisogullaı kulucka

• Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : Eylül 14, 2009, 10:41:24 ÖS »
Evet muhsin bey KULUCKA.N ET üyelerine Eylül Sonuna   kadar Mix-9 ları KDV dahil 250 TL ye vereceğim.

Biliyorsu nuz normalde KDV dahil 350 Tl den kulucka.n et e özel promosyon yaptık.

Yeni Sezonda ise Mix-9 ve Tix-9 her ikiside üretilecek.  Yeni sezonda alt kabin 3,5 cm daha yükselecek.

Muhsin_Yildirim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #59 : Eylül 14, 2009, 10:43:28 ÖS »
O zaman eylül sonu yeni ürünler ile fiyat güncellemesini de duyuracak sınız, doğrumudur. ?